Kas yra NO-CODE ir ką jis gali?
Kurkite IT produktus lengvai ir greitai
NO-CODE reiškia programinės įrangos ar svetainių kūrimą be programavimo žinių ar kodavimo įgūdžių. Vietoj kodo rašymo platformos NO-CODE siūlo vaizdines sąsajas ir vilkimo įrankius, leidžiančius vartotojams kurti ir įdiegti programas per grafinę vartotojo sąsają.
NO-CODE kūrimas paprastai apima iš anksto sukurtų komponentų, tokių kaip formos, šablonai ir darbo eigos, surinkimą į funkcinę programą. Šis metodas supaprastina kūrimo procesą ir leidžia vartotojams, turintiems mažai arba visai neturinčių kodavimo/programavimo patirties, greitai ir lengvai kurti sudėtingas programas.
IT rinkos demokratizacija
NO-CODE platformos pastaraisiais metais išpopuliarėjo dėl jų gebėjimo demokratizuoti programinės įrangos kūrimą, leidžiančią bet kam kurti galingas programas, nereikalaujant specialių techninių įgūdžių ar išsamaus mokymo.
NO-CODE atsiradimas reiškia pokytį mūsų požiūriuose apie technologijas ir jų vaidmenį mūsų gyvenime. NO-CODE įrankiai ir platformos yra skirtos demokratizuoti prieigą prie technologijų ir suteikti asmenims galimybę kurti jiems reikalingus sprendimus, nepasikliaujant specializuotomis techninėmis žiniomis. Tai atspindi platesnę tendenciją kurti į vartotoją orientuotą produktą ir pripažinimą, kad technologija turi būti prieinama ir paprasta naudoti visiems, ne tik ekspertams.
Šia prasme NO-CODE reiškia naują mąstymą apie žmonių ir technologijų santykį, kuriame vertinamas įtraukimas, prieinamumas ir įgalinimas.
NO-CODE turi puikią ateitį, nes tai technologija, galinti ir toliau keisti skaitmeninių sprendimų kūrimo ir valdymo būdus.
Kadangi NO-CODE platformos tampa patogesnės naudoti, jos istipriai populiarėja įmonėse kuriant skaitmeninius sprendimus verslo optimizavimui ir organizaciniams procesams.
Dirbtinis intelektas
Dirbtiniam intelektui tobulėjant, jau dabar matome NO-CODE platformas, kurios sėkmingai integruoja šią naują technologiją į savo įrankius. Tai leis vartotojams kurti sudėtingesnius ir pažangesnius produktus nereikalaujant specialių techninių žinių ir perkeliant resursų bei laiko taupymą į naują lygį.
Apie mokymus:
- Nulinio programavimo mokymai vyks moderniose patalpose Vilniuje (Aguonų g. 6-3) arba nuotoliniu būdu ZOOM platformoje (nuotolinio mokymosi būdo dalyviai papildomai gauna paskaitų video įrašus).
- Siekdami gerinti mokymų kokybę ribojame mokinių skaičių grupėje.
- Kursų trukmė – 13,5 savaitės, 5 užsiėmimai per savaitę.
- Kaina yra 1713,00 Eur. Tačiau visa ši suma gali būti finansuojama. Sužinokite apie finansavimą daugiau.
- Paskaitų laiką galite rinktis iš siūlomų variantų. Mokinių patogumui mokymai bus vykdomi kontaktiniu bei nuotoiliniu būdais pasirinktinai. Jei Jūsų pasirinktu laiku grupė nesusidarys, pasiūlysime artimiausią variantą.
Pagrindiniai moduliai:
UX/UI (3,5 sav.)
SHOPIFY (2 sav.)
GLIDE (1 sav.)
ADALO (1 sav.)
A.I (2 sav.)
ELEMENTOR (WORDPRESS) (4 sav.)
Mokymai vyksta kiekvieną darbo dieną.
Taip pat:
- Išsiaiškinsite kūrybinės veiklos principus ir tuo pačiu išmoksite suprasti, kaip išgirstą konstruktyvią kritiką perteikti kūrinyje;
- Perprasite bendravimo su klientais subtilybes;
- Mokysitės mąstyti apie vartotojo patogumą, jam teikiamą naudą ir veiksmingumą;
- Mokysitės generuoti idėjas bei jas įgyvendinti efektyviais ir kokybiškais būdais.
Ką reikia turėti?
- Kursams rekomenduojame turėti asmeninį kompiuterį, tačiau taip pat galime dalinai dengti Jūsų pasirinkto kompiuterio nuomos išlaidas. Nuotoliniams kursams rekomenduojame turėti du ekranus (pvz. nešiojamas kompiuteris + monitorius arba nešiojamas kompiuteris + plančetė) - taip sekti pamokas ir tuo pačiu metu praktikuoti užduotis bus gerokai patogiau.