AUDIOVIZUALINĖS PRODUKCIJOS MOKYMAI SU DIRBTINIU INTELEKTU & MIDJOURNEY

Multimedija – viena iš paklausiausių ir labiausiai perspektyvių sričių kūrybinėse bei komunikacijų industrijose. Šie pagrindai yra universalūs, todėl atsiveria daugybė galimybių ne tik minėtose darbo rinkose, bet ir kitose srityse. Tai darbas, kuriame kūrybiškumas bei vaizduotė yra ne tik vertinami, bet ir laikomi didžiausiais privalumais. Vienas iš populiariausių šios srities darbo būdų – laisvai samdomo specialisto formatas, kurį galima vykdyti nuotoliniu būdu. Tapę šios srities specialistais galėsite rinktis ne tik klientą, bet ir vietą, iš kurios norite darbuotis. Viskas, ko reikės, tai WiFi ryšis.

2,526.12€0€**Ši suma gali būti finansuojama UŽT. Registracija

User Avatar

AUDIOVIZUALINĖS PRODUKCIJOS MOKYMAI SU DIRBTINIU INTELEKTU & MIDJOURNEY

13 Weeks
All levels
0 lessons
0 quizzes
0 students

Apie mokymus:

Audiovizualinės produkcijos mokymai vyks moderniose patalpose Vilniuje (Aguonų g. 6-3) arba nuotoliniu būdu ZOOM platformoje (nuotolinio mokymosi būdo dalyviai papildomai gauna paskaitų video įrašus).

Siekdami gerinti mokymų kokybę ribojame mokinių skaičių grupėje.

Mokymų trukmė – 13,5 savaitės, 5 užsiėmimai per savaitę.

Kaina yra 2526,12 Eur. Tačiau visa ši suma gali būti finansuojama. Sužinokite apie finansavimą daugiau.

Paskaitų laiką galite rinktis iš siūlomų variantų. Mokinių patogumui mokymai bus vykdomi kontaktiniu bei nuotoiliniu būdais pasirinktinai. Jei Jūsų pasirinktu laiku grupė nesusidarys, pasiūlysime artimiausią variantą.

Mokysimės dirbti Adobe Creative programomis, į jas integruojant dirbtinį intelektą ir Midjourney

Illustrator (2 sav.)
Vektorika, logotipai, animacijos elementai;
Photoshop (2 sav.)
Fotografijos retušavimas: postprodukcija, manipuliavimas, produkcijos paruošimas skaitmeniniams kanalams;
Premiere PRO (4 sav.)
Video produkcijos montavimas,, produkcijos paruošimas skaitmeniniams kanalams;
After Effects (5 sav.)
Video grafikos, efektų, bei animacijos kūrimas.
Mokymai vyksta kiekvieną darbo dieną Jūsų pasirinktu laiku. Laiką galima rinktis registracijos metu.

Taip pat:

  • Išsiaiškinsite kūrybinės veiklos principus ir tuo pačiu išmoksite suprasti, kaip išgirstą konstruktyvią kritiką perteikti kūrinyje;
  • Perprasite bendravimo su klientais subtilybes;
  • Mokysitės mąstyti apie vartotojo patogumą, jam teikiamą naudą ir veiksmingumą;
  • Mokysitės generuoti idėjas bei jas įgyvendinti efektyviais ir kokybiškais būdais.

Ką reikia turėti?

  • Kursams rekomenduojame turėti asmeninį kompiuterį, tačiau taip pat galime dalinai dengti Jūsų pasirinkto kompiuterio nuomos išlaidas. Kompiuteris neprivalo būti naujas, tačiau pageidautina, kad jame būtų AMD arba Nividia vaizdo plokštė bei 16 GB RAM - tokie parametrai leis darbuotis kur kas smagiau. Daugiau apie kompiuterio sistemos reikalavimus daugiausiai resursų naudojančiai After Effects programai rasite čia.
  • Kompiuteriuose turi būti įdiegtas Adobe Creative programinis paketas.
  • Nuotoliniams kursams rekomenduojame turėti du ekranus (pvz. nešiojamas kompiuteris + monitorius arba nešiojamas kompiuteris + plančetė) - taip sekti pamokas ir tuo pačiu metu praktikuoti užduotis bus gerokai patogiau.
  • Mūsų kursų dalyviams - 65% nuolaida Adobe Creative programų paketui (daugiau nei Adobe 20 programų) - 19,66 Eur / mėn. (sutartis galioja 12 mėn.)

Stipendija:

Finansavimą šiems mokymams gali gauti Užimtumo tarnyboje (UŽT) registruotas asmuo. Kaip užsiregistruoti UŽT, rasite čia:
Mokymosi metu dalyviams skiriama stipendija (Užimtiems asmenims – 0,3 MMA (238,00 Eur), bedarbiams ir užimtiems asmenims, kurie mokymosi metu buvo atleisti iš darbo ir kuriems suteiktas bedarbio statusas – 0,5 MMA (397,00 Eur) arba nedarbo socialinio draudimo išmokos dydžio. Daugiau informacijos rasite čia.
Daugiau informacijos apie finansavimą rasite čia arba susisiekite su mūsų specialistu konsultacijai registracija@tobulek.info, tel. +37060943106.

Trumpa atmintinė finansavimui gauti

1. Prisiregistravę Užimtumo tarnyboje (UŽT) susisiekite telefonu su Jums prisikirtu konsultantu ir informuokite, kad norite dalyvauti šiuose mokymuose;
2. Padiktuokite programos kodą (223002865) ir nurodykite kursų pradžią bei pabaigą;
3. El. paštu registracija@tobulek.info informuokite mus, ar finansavimą gaunate (užtenka žodinio UŽT konsultanto patvirtinimo).
4. Tvarkotės UŽT nurodytus reikiamus dokumentus (medicininė pažyma, galimos formos: 046/a, f047/a, f048/a, f083-1/a, f086/a) bei laukiate UŽT paruošto Mokymosi kupono (dokumentas, patvirtinantis apie finansavimo gavimą).
5. Gavus Mokymosi kuponą, jo kopiją (nuotrauką) atsiųskite mums el. paštu registracija@tobulek.info (mokymosi kuponą dažniausiai išduoda likus 1 savaitei iki kursų pradžios).
SVARBU: Paprastai į laiškus atsakome per 24 val., tačiau būtinai patikrinkite ir SPAM / JUNK dėžutes!
Telefonas pasiteiravimui: +37060943106