NO-CODE MOKYMAI

​​​Jums nebereikia kitų pagalbos norint turėti internetinę svetainę ar parduotuvę: kurkite tinklapius, įvairias aplikacijas, optimizuokite verslą nerašydami programavimo kodų. Su NO-CODE tai tapo paprasčiau nei bet kada!

2,518.00€0€**Ši suma gali būti finansuojama UŽT. Registracija

User Avatar

NO-CODE MOKYMAI

13 Savaičių
All levels
0 lessons
0 quizzes
0 students

Ką reikia turėti?

  • Kursams rekomenduojame turėti asmeninį kompiuterį, tačiau taip pat galime dalinai dengti Jūsų pasirinkto kompiuterio nuomos išlaidas. Nuotoliniams kursams rekomenduojame turėti du ekranus (pvz. nešiojamas kompiuteris + monitorius arba nešiojamas kompiuteris + plančetė) - taip sekti pamokas ir tuo pačiu metu praktikuoti užduotis bus gerokai patogiau.

Kas yra NO-CODE ir ką jis gali?

​​​Jums nebereikia kitų pagalbos norint turėti internetinę svetainę ar parduotuvę: kurkite tinklapius, įvairias aplikacijas, optimizuokite verslą nerašydami programavimo kodų. Su NO-CODE tai tapo paprasčiau nei bet kada!

Kurkite IT produktus lengvai ir greitai

NO-CODE reiškia programinės įrangos ar svetainių kūrimą be programavimo žinių ar kodavimo įgūdžių. Vietoj kodo rašymo platformos NO-CODE siūlo vaizdines sąsajas ir vilkimo įrankius, leidžiančius vartotojams kurti ir įdiegti programas per grafinę vartotojo sąsają.

NO-CODE kūrimas paprastai apima iš anksto sukurtų komponentų, tokių kaip formos, šablonai ir darbo eigos, surinkimą į funkcinę programą. Šis metodas supaprastina kūrimo procesą ir leidžia vartotojams, turintiems mažai arba visai neturinčių kodavimo/programavimo patirties, greitai ir lengvai kurti sudėtingas programas.

​IT rinkos demokratizacija

NO-CODE platformos pastaraisiais metais išpopuliarėjo dėl jų gebėjimo demokratizuoti programinės įrangos kūrimą, leidžiančią bet kam kurti galingas programas, nereikalaujant specialių techninių įgūdžių ar išsamaus mokymo.

NO-CODE atsiradimas reiškia pokytį mūsų požiūriuose apie technologijas ir jų vaidmenį mūsų gyvenime. NO-CODE įrankiai ir platformos yra skirtos demokratizuoti prieigą prie technologijų ir suteikti asmenims galimybę kurti jiems reikalingus sprendimus, nepasikliaujant specializuotomis techninėmis žiniomis. Tai atspindi platesnę tendenciją kurti į vartotoją orientuotą produktą ir pripažinimą, kad technologija turi būti prieinama ir paprasta naudoti visiems, ne tik ekspertams.

Šia prasme NO-CODE reiškia naują mąstymą apie žmonių ir technologijų santykį, kuriame vertinamas įtraukimas, prieinamumas ir įgalinimas.

NO-CODE turi puikią ateitį, nes tai technologija, galinti ir toliau keisti skaitmeninių sprendimų kūrimo ir valdymo būdus.

Kadangi NO-CODE platformos tampa patogesnės naudoti, jos istipriai populiarėja įmonėse kuriant skaitmeninius sprendimus verslo optimizavimui ir organizaciniams procesams.

Dirbtinis intelektas

Dirbtiniam intelektui tobulėjant, jau dabar matome NO-CODE platformas, kurios sėkmingai integruoja šią naują technologiją į savo įrankius. Tai leis vartotojams kurti sudėtingesnius ir pažangesnius produktus nereikalaujant specialių techninių žinių ir perkeliant resursų bei laiko taupymą į naują lygį.

Apie mokymus:

  • Mokymai vyks moderniose patalpose Vilniuje, Manufaktūrų g. 20 (verslo centras „P9“) arba nuotoliniu būdu ZOOM platformoje (nuotolinio mokymosi būdo dalyviai papildomai gauna paskaitų video įrašus).
  • Siekdami gerinti mokymų kokybę ribojame mokinių skaičių grupėje.
  • Kursų trukmė – 13,5 savaitės, 5 užsiėmimai per savaitę.
  • Kaina yra 2518.00 Eur. Tačiau visa ši suma gali būti finansuojama. Sužinokite apie finansavimą daugiau.
  • Paskaitų laiką galite rinktis iš siūlomų variantų. Mokinių patogumui mokymai bus vykdomi kontaktiniu bei nuotoiliniu būdais pasirinktinai. Jei Jūsų pasirinktu laiku grupė nesusidarys, pasiūlysime artimiausią variantą.

Pagrindiniai moduliai:

UX/UI (3,5 sav.)
SHOPIFY (2 sav.)
GLIDE (1 sav.)
ADALO (1 sav.)
A.I (2 sav.)
ELEMENTOR (WORDPRESS) (4 sav.)

Mokymai vyksta kiekvieną darbo dieną.

Taip pat:

  • Išsiaiškinsite kūrybinės veiklos principus ir tuo pačiu išmoksite suprasti, kaip išgirstą konstruktyvią kritiką perteikti kūrinyje;
  • Perprasite bendravimo su klientais subtilybes;
  • Mokysitės mąstyti apie vartotojo patogumą, jam teikiamą naudą ir veiksmingumą;
  • Mokysitės generuoti idėjas bei jas įgyvendinti efektyviais ir kokybiškais būdais.

Stipendija:

Finansavimą šiems mokymams gali gauti Užimtumo tarnyboje (UŽT) registruotas asmuo. Kaip užsiregistruoti UŽT, rasite čia:
Mokymosi metu dalyviams skiriama stipendija (Užimtiems asmenims – 0,3 MMA (238,00 Eur), bedarbiams ir užimtiems asmenims, kurie mokymosi metu buvo atleisti iš darbo ir kuriems suteiktas bedarbio statusas – 0,5 MMA (397,00 Eur) arba nedarbo socialinio draudimo išmokos dydžio. Daugiau informacijos rasite čia.
Daugiau informacijos apie finansavimą rasite čia arba susisiekite su mūsų specialistu konsultacijai info@tobulek.info, tel. +37064683042.

Trumpa atmintinė finansavimui gauti

1. Prisiregistravę Užimtumo tarnyboje (UŽT) susisiekite telefonu su Jums prisikirtu konsultantu ir informuokite, kad norite dalyvauti šiuose mokymuose;
2. Padiktuokite programos kodą (223002808) ir nurodykite kursų pradžią bei pabaigą;
3. El. paštu info@tobulek.info informuokite mus, ar finansavimą gaunate (užtenka žodinio UŽT konsultanto patvirtinimo).
4. Tvarkotės UŽT nurodytus reikiamus dokumentus (medicininė pažyma, galimos formos: 046/a, f047/a, f048/a, f083-1/a, f086/a) bei laukiate UŽT paruošto Mokymosi kupono (dokumentas, patvirtinantis apie finansavimo gavimą).
5. Gavus Mokymosi kuponą, jo kopiją (nuotrauką) atsiųskite mums el. paštu info@tobulek.info (mokymosi kuponą dažniausiai išduoda likus 1 savaitei iki kursų pradžios).
SVARBU: Paprastai į laiškus atsakome per 24 val., tačiau būtinai patikrinkite ir SPAM / JUNK dėžutes!
Telefonas pasiteiravimui: +37064683042